AAB Cooling sprężone powietrze duster 750ml

19,00 zł
Brutto
AAB Cooling sprężone powietrze duster 750ml
Ilość

AAB Cooling Compressed gas duster - 750ml to doskonałej jakości preparat w aerozolu od firmy AAB Cooling. Idealnie nadaje się do usuwania kurzu, zabrudzeń, płynów i wszystkich innych zanieczyszczeń, które przylegają luźno do czyszczonych powierzchni.

Nie wchodzi w reakcje z innymi materiałami.

Całkowicie czysty, nie pozostawia żadnych plam czy śladów.

W odróżnieniu od innych produktów dostępnych na rynku pojemnik napełniony wysokiej jakości, bezwonnym gazem ekologicznym zgodnie z najnowszymi normami Unii Europejskiej. Zastosowanie odpowiedniej mieszaniny skroplonych gazów pod wysokim ciśnieniem gwarantuje dokładne czyszczenie oraz zwiększoną wydajność produktu.

Produkt nie zawiera freonu, bezzapachowy.

- Preparat służy do prac konserwacyjnych

- Czyszczenie sprzętu komputerowego (laptopy, komputery PC), RTV, AGD

- Odwracając opakowanie działa jak zamrażacz do -50°C

- Pojemnik napełniony wysokiej jakości, bezwonnym gazem ekologicznym

- Wydajne, wysokie ciśnienie

- Dwa dozowniki

- Precyzyjne czyszczenie

Typowe zastosowania:

Preparat służy do prac konserwacyjnych - czyszczenie sprzętu komputerowego (laptopy, komputery PC), RTV, AGD, maszyn do szycia, kserokopiarek, drukarek, faksów, zegarków, sprzętu fotograficznego i wszelkich innych maszyn i urządzeń biurowych. Świetnie nadaje się do stosowania w mechanice precyzyjnej i samochodowej. Zastosowanie kapilarnej rurki osadzonej na dyszy zapewnia precyzyjne czyszczenia w bardzo trudno dostępnych miejscach.

Sposób użycia:

Do uzyskania najlepszych rezultatów oczyszczania należy impulsowo naciskać głowicę zaworu. Stosowanie w pozycji odwrotnej musi odbywać się ze szczególną ostrożnością i rozwagą. Rozpylany w ten sposób gaz natychmiastowo odparowuje zamrażając powierzchnię do -50°C. Można w ten sposób osadzić tuleję metodą skurczoną oraz zamrażać układy elektroniczne przed ich wylutowaniem. Przy zamrażaniu należy bezwzględnie stosować rękawice ochronne, a podczas przedmuchiwania okulary ochronne.

UWAGA!!!

Nie wystawiać na działanie promieni słonecznych (unikać nagrzania powyżej 50°C), nie dziurawić, unikać wdychania, chronić oczy. Przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci.

Dodatkowe informacje dla klienta:

- Przed przystąpieniem do stosowania produktu zapoznać się z treścią ostrzeżeń na opakowaniu i przeczytać kartę charakterystyki.

- Produkt zawiera mieszaninę gazów palnych (propan, butan, izobutan) w związku z tym należy go stosować z rozwagą.

- Produkt należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.

- W trakcje używania produktu elementy, które poddajemy działaniu aerozolu bezwzględnie powinny być odłączone z zasilania.

- Pomieszczenie, w którym używamy aerozolu należy dokładnie przewietrzyć przed włączeniem urządzeń elektrycznych.

- Wystrzegać się przepięć, iskrzenia, otwartego ognia lub żaru (np. palenie tytoniu) w trakcie pracy z produktem.

W zestawie

- 1 x AAB Cooling Compressed Gas Duster - 750ml

- 2 x dysza + rurki

 
207
12 Przedmioty

Specyficzne kody