Zestaw Śrubokręty precyzyjne wkrętaki torx 25szt

20,00 zł
Brutto
Zestaw Śrubokręty precyzyjne wkrętaki torx 25szt
Ilość

ZESTAW SERWISOWY - 25 ELEMENTÓW

Z SZYBKO WYMIENNYMI BITAMI MOCOWANYMI MAGNETYCZNIE

PRAKTYCZNE ETUI KIESZONKOWE

Praktyczny zestaw serwisowy składający się z uchwytu bazowego i kompletu 24 popularnych końcówek magnetycznych.

Magnetyczne końcówki ułatwiają pobranie śrubki bądź podkładki i prowadzenie w ciężko dostępnych miejscach.

Dodatkowo w najnowszej wersji mocowanie końcówek również jest magnetyczne.

W zestawie praktyczne kieszonkowe etui o wymiarach 65x105mm i grubości 23mm wykonane z ekoskóry, które w znaczący sposób usprawnia przechowywanie wszystkich elementów i zapobiega ich zgubieniu. Waga zestawu 114g.

Każda z końcówek jest wczepiona w specjalny uchwyt, co zapobiega ich wypadaniu. Aby wyjąć końcówkę, należy odchylić pasek zabezpieczający, obrócić wybraną końcówkę o ok. 180°, aż główka znajdzie się w szerszym miejscu uchwytu i swobodnie wysunie się z niego.

Bardzo praktyczny zestaw, który dzięki różnorodności elementów i niewielkiemu rozmiarowi, będzie bardzo przydatny w każdym domu, warsztacie czy serwisie.

Przeznaczony dla profesjonalnych pracowników serwisu lub entuzjastów montażu i demontażu.

Ma szerokie zastosowanie w serwisowaniu telefonów komórkowych, aparatów fotograficznych, tabletów, komputerów, okularów i innych urządzeń.

W zestawie oprócz uchwytu bazowego znajdują się 24 nasadki:

krzyżak (Philips) 1.0 1.2 1.5 2.0 3.0 - przeznaczone do śrub z krzyżowym nacięciem na łbie

płaskie 1.0 1.5 2.0 3.0 - idealne do przykręcania i wykręcania śrub i wkrętów o różnych wymiarach

punktowa - śrubokręt: 0.8

tri-point/Y 2.0 - stosowana przy rozkręcaniu konsoli przenośnych takich jak Nintendo i Gameboy, a także do zabezpieczania baterii w MacBooka Pro, Apple Watch i iPhone

trójkąt 2.3 - stosowana w zabawkach dla dzieci z fast foodów (np. zabawki z McDonald), a także przy odkurzaczach, wentylatorach, windach, kuchenkach kempingowych, kijach do golfa

torx T2 T3 T4 T5 T6 T7 T8 T9 T10 T15 - stosowane w urządzeniach technicznych, samochodowych i elektronicznych; chronią zarówno śruby, jak i wkrętaki przed przypadkowym zniszczeniem

pięcioramienny gwiazdkowy Pentalobe 0.8 1.2 - stosowany przy naprawie telefonów komórkowych, np. iPhone i laptopach iPad

Naprawa nowoczesnych urządzeń elektronicznych wymaga nie tylko umiejętności, ale również wykorzystania odpowiedniego, precyzyjnego sprzętu.

Producenci stosują różnego rodzaju zabezpieczenia, co sprawia, że do ich otwarcia wymagane są dodatkowe końcówki, które trudno znaleźć w podstawowych zestawach wkrętaków. Dlatego zestaw doskonale się sprawdzi także podczas drobnych naprawach domowych, które wymagają specjalistycznych wkrętaków.

Każdy element posiada swoje własne miejsce, co pozwala na zachowanie porządku oraz sprawną organizację miejsca pracy, a tym samym jej szybkie i dokładne wykonanie.

Zestaw serwisowy znajdzie szerokie zastosowanie również w naprawach jubilerskich oraz zegarmistrzowskich, jak też przy naprawie sprzętu elektronicznego bądź optycznego.

W zestawie:

1 x Zestaw Śrubokręty precyzyjne wkrętaki torx 25szt

 
157
6 Przedmioty

Specyficzne kody